KONST / Litografier / Färglitografi 8011258
*
nr 801 1258
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Färglitografi , Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 69 x 49
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 januari 2013
kl 19:23:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/1 09:28:45
1
150 kr
14/1 14:36:58
2
200 kr
14/1 15:18:23
3
250 kr
14/1 17:03:54
2
300 kr
14/1 19:07:36
4
500 kr
14/1 19:15:35
2
400 kr
14/1 19:17:45
2
600 kr
14/1 19:18:19
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:54
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 801 1258
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Färglitografi , Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 69 x 49
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 januari 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/1 09:28:45 | 1 | 150 kr |
| 14/1 14:36:58 | 2 | 200 kr |
| 14/1 15:18:23 | 3 | 250 kr |
| 14/1 17:03:54 | 2 | 300 kr |
| 14/1 19:07:36 | 4 | 500 kr |
| 14/1 19:15:35 | 2 | 400 kr |
| 14/1 19:17:45 | 2 | 600 kr |
| 14/1 19:18:19 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:54



